Szwadron Toporzysko

w barwach Pułku 3 Strzelców Konnych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 Widzimy się już w ten weekend! 20-21.06.2020

Ta edycja Zawodów KAWALERYJSKICH MILITARI o Buzdygan płk. dr Bronisława hr. Lubienieckiego będzie dla nas wszystkich inna a zarazem wyjątkowa. Modyfikacje i zabezpieczenia zgodnie z obecnie panującymi rozporządzeniami i ograniczeniami, które wprowadziliśmy, aby dostosować zawody do obecnej sytuacji przyjmijcie z uśmiechem, ale najważniejsze z Waszym rozsądkiem, ponieważ wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie uczestników, szefów ekip, trenerów oraz luzaków i wolontariuszy organizatora.

Jako organizatorzy chcemy działać również z rozsądkiem. Zmieniliśmy pewne formuły i zasady, aby spełniały wymagania i dlatego Was wszystkich prosimy o ich stosowanie zgodnie z regulaminami i instrukcjami widocznymi w całym ośrodku Folwark Toporzysko. Choć nie zrezygnowaliśmy i nie musieliśmy rezygnować z wielu elementów organizacyjnych, które nadają klimat i sens organizacji tych zawodów oraz obchodów Święta Pułkowego Pułku 3 Strzelców Konnych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego z Wołkowyska.
Wszyscy miłośnicy, sympatycy i coroczni kibice naszych zawodów, liczymy na Wasze zrozumienie, że niemożliwe jest obecnie Wasze osobiste wsparcie dla zawodników podczas sportowej rywalizacji, śledźcie nas zatem na bieżąco na naszym profilu na Facebooku i razem trzymajmy kciuki za wszystkich startujących w tegorocznych zawodach .
Wasza obecność jest możliwa na wieczornych uroczystościach, które rozpocznie w sobotę 20 czerwca o godzinie 19:00 - Polowa msza św. w intencji poległych, pomordowanych i zmarłych oficerów i żołnierzy P3SK oraz ich rodzin (teren Folwark Toporzysko)

Z kawaleryjskim pozdrowieniem
Szwadron Toporzysko

Wspierają nas