Szwadron Toporzysko

w barwach Pułku 3 Strzelców Konnych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

W  dniach 29-30 września w Starej Miłosnej odbyły się VII Kawaleryjskie Mistrzostwa Polski Militari. Nasze barwy reprezentował strzelec konny Bartłomiej Przybyś na koniu Fromm. W próbach władania szablą i lancą Bartek Przybyś był zdecydowanie najlepszy i jako jedyny

nie popełnił żadnego błędu. Niestety nasz zawodnik obiektywnie kiepsko się spisał z konkurencji strzelania z karabinka pneumatycznego. W konkurencji ujeżdżenia można mieć natomiast uzasadnione pretensje co do trafności werdyktów sędziowskich,W klasyfikacji generalnej nasza zawodnik zajął czwarte miejsce ustępując jedynie reprezentantom Szwadronu Reprezentacyjnego Kawalerii RP.

Projekty

Realizacja projektu 2019

Stowarzyszenie Kawaleria w ramach Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” realizuje projekt w 2019 roku, którego celem jest wsparcie działań Read More

Zostań kawalerzystą XXI w.

W 2016 roku w ramach Rządowego Programu Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej ”Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” realizowaliśmy projekt Read More

Młodzi aktywni obywatele Jordanowa razem

W ramach projektu „Młodzi aktywni obywatele Jordanowa razem”  realizowanego wraz z partnerem Fundacją Miejsc i Ludzi Aktywnych „MILA” w ramach Read More

Młodzieżowe Rady - demokracja w praktyce

Celem projektu jest wsparcie działań 12 młodzieżowych rad z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Młodzi obywatele współpracują z ... Read More
  • 1
  • 2

Wspierają nas