W 85 rocznicę zbrodni katyńskiej pod głównym obeliskiem Alei Dębów Katyńskich w Woli Gułowskiej złożone zostały wiązanki w barwach biało-czerwonych oraz zielono-zółto-czerwonych - barwy Pułku 3 Strzelców Konnych. Pod każdym dębem upamiętniającym żołnierza P3SK zamordowanego przez NKWD został zapalony znicz.
Cześć Ich Pamięci!

