for. GOKSiP Jordanów
W dniu 11 listopada Szwadron Toporzysko wystawił poczet sztandarowy na gminne uroczystości obchodów Święta Niepodległości w Osielcu. Po mszy św. w kościele parafialnym, delegacje złożyły wieńce pod tablicą marszałka Piłsudskiego. Wieczorem w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się wspólne śpiewanie i występy lokalnych zespołów artystycznych. Chociaż bez koni, staramy się brać czynny udział w życiu lokalnej społeczności.

